• Bize Ulaşın
  • ESENLER, İSTANBUL

Otel İlaçlama

Otel İlaçlama


Otel, Konaklama tesisleri vb. işletmelerinde görülebilecek bir kemirgen ve haşere problemi oluşturduğu sağlık riskinin yanı sıra imaj ve müşteri kayıplarına neden olabilmektedir.

Otel odalarında, mutfak ve restaurant kısımlarında veya işletmenin herhangi bir yerinde görülebilecek kemirgen veya haşere aktivitesi müşteriler tarafından hoş karşılanmayacaktır.

Otelin ismi, konumu, manzarası ve ne kadar lüks ve yüksek standartlarna sahip olsada misafirleriniz tarafından odalarda, restauarnt ve sosyal alanlarda görülebilecek birhamamböceği veya kemirgen aktivitesi misafirlerinizin bir daha otelinizi tercih etmemesine neden olabilir.

Tec10’ un bilgili ve tecrübeli çalışanları otel vb. alanlarınızda türe özgü doğru spesifik ilaçlamalar gerçekleştirerek haşere problemlerinizi çözmenizde sizlere yardımcı olacaktır.

İlaçlama sırasında, öncesinde ve sonrasında temizlik, havalandırma vb. gibi özel bir zaman ayırmanıza, hazırlık yapmanıza ve ortamı terk etmenize gerek kalmadan haşere problemlerinizde çözüm sağlanmaktadır.