• Bize Ulaşın
  • ESENLER, İSTANBUL

Hamam Böceği için Özel İlaçlama

Türkiyede ve dünyada haman böceği ile mücadelede kullanılan en iyi ve en etkili böcek ilacı olan goliath jel


Goliath Jel kullanımının kolay olması, Hazırlık gerektirmemesi, kısa sürede tüm hamamböceği türleri üzerinde etki göstermesi ve insanlara ve evcil hayvanlara zarar vermemesi gibi faktörlerden dolayı jel ilaç dünyasında tartışmasız bir numaradır.
Kullanmadan önce hazırlık yapmanıza gerek yoktur kokusuzdur, insanları ve hayvanları değil sadece böcekleri zehirler. İz, leke ve koku yapmaz. Goliath jel kullanılırken evinizi veya iş yerinizi boşaltmanıza kullandıktan sonra evinizi veya iş yerinizi temizlemenize ve havalandırmanıza kesinlikle gerek yoktur.
Goliath Jeli özellikle mutfak ve banyo gibi hamamböceklerinin yoğun olduğu alanlarda kullanıyoruz. Mutfakta, mutfak dolaplarının ve menteşelerinin içlerine, buzdolabı ve bulaşık makinesinin altına ve arkasına kuytu köşelere, hamamböceklerinin ve yavrularının gezindiği ve görüldüğü yerlere küçük noktacıklar şeklinde toplu iğne başı kadar sürülür ve sürülen ilaç silinmez.
Hamamböcekleri için çok çekici bir yem içeren basf goliath jel çok kısa sürede ortamdaki tüm hamamböceklerinden sizi kurtarır.
 

Goliath Jelin Kullanılabileceği Yerler

Tüm işletme ve evlerde gönül rahatlığıyla Goliath jeli kullanabilirsiniz.